НБУ визнав неплатоспроможним іще один банк

2005
Ukrinform
Національний банк України ухвалив рішення про віднесення Публічного акціонерного товариства "Комерційний банк "Гефест" до категорії неплатоспроможних.

Про це повідомляє у середу сайт регулятора.

"Відповідно до вимог статті 76 закону України "Про банки і банківську діяльність" 1 серпня 2017 року правління Національного банку України прийняло рішення №490-рш/БТ "Про віднесення Публічного акціонерного товариства "КБ "Гефест" до категорії неплатоспроможних". ПАТ "КБ "Гефест" не забезпечило виконання вимог нормативно-правових актів Національного банку України у частині приведення розміру регулятивного капіталу до розміру, не меншого ніж 200 млн грн, у строк до 11 липня 2017 року", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили в НБУ, розмір регулятивного капіталу ПАТ "КБ "Гефест" на 31 липня 2017 року був меншим однієї третини від мінімального рівня.

"З огляду на зазначене та відповідно до пункту 2 частини першої статті 76 закону України "Про банки і банківську діяльність" Національний банк України зобов’язаний прийняти рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних", - зазначили в НБУ.

Читайте також: Банківська система України працює прибутково - Нацбанк

ПАТ "КБ "Гефест" було створене наприкінці 2013 року. Зважаючи на кризові явища в економіці, банк фактично не здійснював активної діяльності та станом на дату ухвалення рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних не мав жодних зобов’язань перед клієнтами, додали в НБУ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-