Укргазвидобування через ProZorro відновлюватиме понад 1900 ліквідованих свердловин

Укргазвидобування через ProZorro відновлюватиме понад 1900 ліквідованих свердловин

716
Ukrinform
ПАТ «Укргазвидобування» через ProZorro залучатиме зовнішнього підрядника для відновлення видобутку вуглеводнів на 1900 ліквідованих свердловинах компанії. 

Про це інформує прес-служба Укргазвидобування.

«Через електронну систему ProZorro ПАТ «Укргазвидобування» оголосило тендер на залучення зовнішнього підрядника задля проведення робіт з відновлення видобутку вуглеводнів на ліквідованих свердловинах компанії. ПАТ «Укргазвидобування» має значний фонд ліквідованих свердловин (понад 1 900 шт. ) та свердловин, що не діють, частина з яких не діє тривалий час, та газ на них не видобувають», - йдеться в повідомленні.

На думку фахівців компанії, з розвитком технологій ліквідовані раніше свердловини можуть мати потенціал видобутку у майбутньому. Але роботи на ліквідованих свердловинах мають значні ризики, які наразі компанія не може понести.

Читайте також: Уряд проти підвищення ціни на газ - Гройсман

Тому Укргазвидобування вважає за доцільне здійснювати відновлення ліквідованих свердловин із залученням потенційних сторонніх підприємств, що готові взяти на себе геологічні, технічні та економічні ризики.

Як заявляють у компанії, зазначений метод є розповсюдженою практикою у міжнародних видобувних компаніях, оскільки проведення робіт стороннім підрядником, який бере на себе геологічні та технічні ризики, забезпечує швидкий і дешевий ресурс нарощування профілю видобутку.

Право власності на весь добутий газ з відновлених свердловин належить ПАТ «Укргазвидобування». Інвестор отримуватиме фіксовану плату за кожну тисячу кубометрів газу, піднятого з відновлених свердловин у разі отримання вуглеводнів.

Усі умови для потенційних інвесторів будуть доступні протягом місяця у тендерній документації, яка є публічною інформацією та викладена на сайті ProZorro й офіційному сайті ПАТ «Укргазвидобування».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>