Уряд створює механізм експорту готової продукції

Уряд створює механізм експорту готової продукції

Укрінформ
Уряд зосереджений над створенням механізму експорту готової продукції замість сировини, що реалізується у рамках принципів конкуренції, прозорості та формування доданої вартості.

Про це під час години запитань до уряду сказав перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, повідомляє кореспондент Укрінформу. 

"Експортна стратегія була презентована публічно. Було прийняте рішення щодо дорожньої карти, яку ми робимо. Закладено три принципи: конкурентність, прозорість, формування ланцюга додаткової вартості. У питанні оцінки діяльності у даному напрямку роботи я вважаю, що її може бути зроблено на комітеті, в уряді і парламенті", - зазначив Кубів.

Читайте також: Експортні мита на металевий брухт: Рада підтримала пропозицію Порошенка

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, у свою чергу, додав, що українська економіка перебуває на стадії трансформації та пошуку нових ринків.

"Ми нарощуємо свій експортний потенціал. Ми працюємо над ЗВТ з Туреччиною та Ізраїлем, розпочинатимемо діалог з іншими країнами, у тому числі з Британією після Вrekzit . Нам потрібно додатково створювати механізми підтримки експорту. Ми працюємо над впровадженням експертно-кредитної агенції", - сказав Гройсман.

Він зазначив, що у першу чергу підтримуватиметься експорт готової продукції, а не сировини.

"Також працюватимемо над доступом до кредитних ресурсів", - зазначив глава уряду.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-