Нацгвардія може отримати додатково 430 мільйонів на озброєння і техніку

Нацгвардія може отримати додатково 430 мільйонів на озброєння і техніку

691
Ukrinform
Уведеним в дію рішенням РНБО передбачається виділення Національній гвардії України додаткових бюджетних призначень у розмірі 430 млн грн. 

Про це йдеться у рішенні РНБО України від 10 липня 2017 року “Про невідкладні заходи щодо фінансування потреб національної безпеки і оборони України у 2017 році”, оприлюдненому на сайті Президента України.

Згідно з документом, РНБО доручила Кабінету міністрів внести до Верховної Ради пропозиції до проекту закону про зміни до Держбюджету на 2017 рік №6600, який готується до другого читання. Зокрема, пропозиції стосуються встановлення додаткових бюджетних призначень для НГУ.

Так, пропонується виділити за рахунок коштів загального фонду держбюджету України на спеціальні засоби в обсязі 230 млн грн.

Читайте також: Порошенко ввів у дію рішення РНБО про фінансування оборони

Крім того, запропоновано виділити Нацгвардії 200 млн грн на закупівлю озброєння та техніки за рахунок коштів спеціального фонду держбюджету України (конфіскованих коштів та коштів, отриманих від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного та пов'язаного з корупцією правопорушення).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>