Фонд гарантування продає права вимоги за кредитами банку «Фінанси та кредит»

Фонд гарантування продає права вимоги за кредитами банку «Фінанси та кредит»

Укрінформ
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продає права вимоги за кредитами АТ «Банк «Фінанси та кредит», у забезпеченні яких 12 АЗС на заході країни.

Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

«20 липня у системі ProZorro.Продажі відбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитами АТ «Банк «Фінанси та кредит». Компанії-позичальники спеціалізуються, зокрема, на оптовій торгівлі паливом, а у забезпечення за договорами передано одразу 12 АЗС на заході країни. Актив виставляється на продаж уперше. Початкова ціна реалізації - 23,64 млн грн», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Фонд гарантування виставляє акції "Укрнафти" і "Центренерго" на повторні торги

У Фонді гарантування зазначають, що одним лотом на торги виставляються права вимоги за двома кредитами. Компанії-позичальники зареєстровані у Волинській області, не перебувають у стані припинення та ведуть господарську діяльність у сфері оптової торгівлі паливом. Одна з компаній-позичальників працює на ринку нафтопродуктів з початку 1990-х років і входить до числа найпотужніших фірм у західному регіоні. Сьогодні сучасні автозаправочні комплекси позичальника розташовані в 11 областях України. На початок червня 2017 року заборгованість за договорами склала 23,64 млн грн. При цьому у заставі банку - 12 діючих АЗС та обладнання, що забезпечує їх роботу (колонки паливороздавальні, підземні резервуари, контрольно-касові апарати для заправних станцій, загалом - 55 одиниць), в Івано-Франківській, Волинській та Хмельницькій областях. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-