Бориспіль розвиватиметься як хабовий аеропорт - гендиректор

Бориспіль розвиватиметься як хабовий аеропорт - гендиректор

1346
Ukrinform
Прем'єр Володимир Гройсман провів нараду щодо розвитку ринку авіаперевезень в Україні, його учасники дійшли до спільного знаменника про те, що "Бориспіль" розвиватиметься як хабовий аеропорт.

Про це генеральний директор аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікін повідомив у Facebook.

«Перш за все, ми на рівні Кабінету Міністрів України дійшли до спільного знаменника про те, що "Бориспіль" розвиватиметься як хабовий аеропорт, оскільки ця модель розвитку вже довела свою економічну ефективність. Це поняття буде внесено до Стратегії розвитку транспортної галузі в частині авіаційного транспорту», - написав Рябікін.

За його словами, Прем'єр-міністр підтримав ініціативу адміністрації аеропорту "Бориспіль" про плани інфраструктурного розвитку, зокрема, розширення галереї діючого терміналу, розширення перону біля терміналу D, розширення транзитної зони, модернізація багажної системи, реконструкція другої злітно-посадкової смуги  протягом п'яти років, запуск центральної заправної станції.

Читайте також: Названо найпопулярніші серед українців напрямки від початку безвізу

Крім того, обговорювалися перспективи регіональних аеропортів з метою розвитку української авіації, зокрема можливості регіональних аеропортів обслуговувати авіакомпанії, розвиваючі "лоу-кост" модель.

Рябікін зазначив, що також виділено великий блок питань, пов'язаних із здешевленням внутрішніх перевезень - принципи оподаткування, здешевлення вартості авіапалива тощо.

«Найближчим часом буде сформована міжвідомча робоча група, яка займатиметься відпрацьовуванням усіх названих вище питань. У нас великі плани і велике бажання працювати», - додав генеральний директор аеропорту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>