Депутати вимагають перевірити законність приватизації Бурштинської ТЕС - 02.07.2017 05:31 — Новини Укрінформ
Депутати вимагають перевірити законність приватизації Бурштинської ТЕС

Депутати вимагають перевірити законність приватизації Бурштинської ТЕС

2627
Ukrinform
Депутати Івано-Франківської обласної ради вирішили звернутися до Президента України, прем’єр-міністра, Голови ВР та Генерального прокурора з вимогою перевірити правомірність приватизації Бурштинської ТЕС та виконання інвестиційних зобов’язань з боку ТОВ «ДТЕК».

У тексті офіційного звернення йдеться про те, що наразі є ситуація, яка вказує на фактичну незаконну приватизацію енергоактивів, які перебували у державній власності, – повідомляє pravda.if.ua.

«Така ситуація зберігається, на жаль, і на третій рік після Революції Гідності, а в умовах війни – є немислимою та неприпустимою. Водночас, ТОВ «ДТЕК» який є власником 70% акцій ПАТ «Західенерго» та володільцем повного контролю над фінансово-господарською діяльністю Бурштинської ТЕС не виконує умови інвестиційного договору», – зазначають депутати в документі.

Читайте також: Працівники компанії Ахметова вимагають конфіскувати його майно і підняти зарплати

Окрім цього депутати обласної обласної ради вимагають повернути у державну власність стратегічно важливі енергоактиви ПАТ «Західенерго», якщо будуть виявлені факти порушення приватизації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>