Почали діяти нові ліцензійні умови для постачальників електричної енергії

Почали діяти нові ліцензійні умови для постачальників електричної енергії

1526
Ukrinform
23 червня 2017 року в газеті "Урядовий кур'єр" офіційно опубліковано Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії.

Про це повідомляє Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

"Сьогодні офіційно опубліковано в газеті «Урядовий кур’єр» за № 116 постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 13.04.2017 № 504 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії", - йдеться у повідомленні.

Цією постановою НКРЕКП затвердила Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії. Ліцензіатам, які провадять господарську діяльність з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, потрібно привести свою господарську діяльність у відповідність до вимог цієї постанови та подати до НКРЕКП документи і відомості, визначені частиною третьою статті 15 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», протягом шести місяців з дня набрання чинності цієї постанови.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-