ЄС готовий виділити гроші Фонду енергоефективності України, але є умова

ЄС готовий виділити гроші Фонду енергоефективності України, але є умова

Укрінформ
Закон про комерційний облік житлово-комунальних послуг, а також енергоефективність будівель має бути ухвалений українським парламентом цього тижня - це відкриє шлях до виділення додаткових коштів ЄС для Фонду енергоефективності.

Про це під час відкриття Європейського тижня сталої енергії сказав заступник голови Представництва ЄС в Україні Томас Фреллесен, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми надаємо Україні допомогу, щоб вона стала важливою європейською країною. У цьому контексті аспект енергоефективності є дуже важливим - адже Україна є найбільш енергозатратною країною. Багато ресурсів просто втрачається даремно", - сказав Фрелленс. 

Він наголосив, що енергонезалежність є важливою складовою енергетичної безпеки.

"Чим менше Україна витрачає ресурсів, тим менше їх імпортує", - додав представник ЄС в Україні.

На його переконання, одним з найважливіших кроків, які були зроблені в Україні протягом останнього часу є ухвалення закону про Фонд енергоефективності.

"ЄС може надати додаткову підтримку, у тому числі фінансування для цього фонду. Але для цього необхідно ухвалити ще кілька законодавчих актів. Те, що відбуватиметься цього тижня у парламенті, дуже важливо", - зазначив Фрелленс.

Він нагадав, що на порядку денному закон про комерційний облік ЖКП та енергоефективність будівель.

"Ці закони мають бути ухвалені цього тижня. Ми чекаємо цього сигналу від українського парламенту", - додав Фрелленс. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-