Уряд розпочав активну підготовку до осінньо-зимового періоду - Гройсман

Уряд розпочав активну підготовку до осінньо-зимового періоду - Гройсман

2172
Ukrinform
Кабінет міністрів України розпочав активну підготовку до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років, є план проведення відповідних робіт на рівні держави та на місцях, і наразі є всі підстави говорити про те, що майбутній опалювальний сезон пройде стабільно й спокійно.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у понеділок, відкриваючи спеціальну селекторну нараду з головами облдержадміністрацій. 

«Сьогодні (19 червня) проводимо селекторну нараду з питань підготовки України, всього паливного комплексу, до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років. Минулого року, як би нас не лякали, ми підготувалися до опалювального сезону. Він завершився 15 квітня. Ми провели серйозну роботу з накопичення ресурсів, проведення ремонтних робіт, аби пройти зиму. І наступний опалювальний сезон пройдемо стабільно і якісно», - запевнив глава уряду.

Водночас він підкреслив, що необхідно провести всі заплановані заходи. 

«Урядом схвалено план підготовки, по регіонах є рішення, затверджені місцевими радами, але рішення - це папірець, а має бути серйозна робота, організована на місцях», - зазначив Гройсман і додав, що часу для проведення всіх робіт достатньо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-