Пенсійний фонд підрахував середню пенсію за травень

Пенсійний фонд підрахував середню пенсію за травень

2459
Ukrinform
У травні відбулося збільшення пенсій для 8,2 млн українських пенсіонерів, а середній розмір виплат склав 1879 гривень.

Про це заявив заступник голови правління Пенсійного фонду Владислав Машкін на брифінгу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Із 1 травня поточного року відповідно до закону про Державний бюджет був проведений перерахунок пенсій з урахуванням збільшення прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. У результаті пенсії перераховані й одержали підвищення 8,2 млн пенсіонерів, середній розмір пенсій збільшився до 1879 гривень 35 копійок”, - сказав Машкін.

Він запевнив, що фінансування виплат пенсій відбувається стабільно й громадяни отримують пенсії чітко у визначений графік.

Загалом протягом перший 5 місяців цього року, за його словами, Пенсійний фонд профінансував видатки на суму 101,7 млрд гривень, без урахування 10,4 млрд гривень, які були профінансовані ще в грудні 2016 року на виплату січневих пенсій.

“До бюджету Пенсійного фонду за січень-травень поточного року з усіх джерел надійшло 103,7 млрд гривень, із яких власні надходження склали 58,6 млрд гривень, що на 14,5 млрд більше у порівнянні з відповідним показником 2016 року”, - додав заступник голови ПФ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-