Україна увійшла до трійки найбільших експортерів бурякового цукру

Україна увійшла до трійки найбільших експортерів бурякового цукру

Укрінформ
У поточному сезоні Україна збільшила експорт бурякового цукру в 6,6 раза і увійшла до трійки світових експортерів.

Про це Укрінформу повідомили в Продовольчій та сільськогосподарській організації ООН (Food and Agriculture Organization, FAO).

 "Так, нас, можливо, в рейтингу обійде кілька країн, тому що експортні можливості майже вичерпані, але якщо брати цифри по березень включно, то Україна дійсно збільшила експорт в 6,6 разів! Так, ми ввійшли в трійку експортерів переважно бурякового цукру, а в загальному рейтингу попереду нас ще близько семи країн, що виробляють та експортують, переважно тростинний цукор. Тим не менше, це дуже крутий прорив", - зазначив економіст інвестиційного відділу  FAO Андрій Ярмак.

Він зазначає, що вже цукрова галузь принесла до бюджету України $350 млн валютних надходжень. За словами Ярмака експорт бурякового цукру має також і проблеми, незважаючи на збільшення обсягів. Так експерт підкреслює, що ціна вітчизняного цукру є однією з найнижчих в світі. З одного боку - це дає українській продукції конкуретні переваги, але з іншого ілюструє той факт, що поки що в Україні не готові додавати цінності товару. 

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-