Рада скасувала реєстрацію іноземних інвестицій

Рада скасувала реєстрацію іноземних інвестицій

Укрінформ
Верховна Рада ухвалила законопроект 4541 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення бар'єрів для залучення іноземних інвестицій

У документі йдеться про скасування реєстрації іноземних інвестицій та внесення змін в правила працевлаштування та тимчасового проживання іноземців. Як повідомляє кореспондент Укрінформу, закон ухвалено 239 голосами депутатів.

Закон скасовує реєстрацію іноземних інвестицій, спрощує процедуру видачі дозволів на застосування праці іноземців та посвідок на тимчасове проживання в Україні.

Згідно з законом, особливими категоріями іноземців та осіб без громадянства, які претендують на працевлаштування в Україні, є іноземні високооплачувані професіонали; засновники та/або учасники, та/або бенефіціари (контролери) юридичної особи, створеної в Україні; випускники університетів, що входять до першої сотні у світових рейтингах університетів, відповідно до переліку, визначеного Кабінетом міністрів України; іноземні працівники творчих професій; іноземні ІТ-професіонали.

"Цей законопроект, дійсно, стосується виключно переліку чотирьох категорій високооплачуваних ІТ-випускників 110 найкращих вузів світу, а також представників креативних професій", - зазначив один з авторів законопроекту Сергій Кіраль.

За його словами, на сьогодні в Україні працюють 9 тисяч іноземних працівників.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-