Кабмін

Кабмін "прив'язав" виплати бюджетникам до прожиткового мінімуму

Укрінформ
Розмір окладів, доплат, винагород і інших виплат працівників установ, закладів та організацій бюджетної сфери, органів виконавчої влади та інших органів встановлюватиметься у співвідношенні до прожиткового мінімуму, а не мінімальної зарплати, як було раніше.

Це визначено постановою Кабінету міністрів від 18 травня 2017 р. №335, що оприлюднена на Урядовому порталі.

"Уряд привів у відповідність до Закону України від 6 грудня 2016 р. №1774-VIII акти Кабінету міністрів, якими регулюються питання встановлення окладів, доплат, винагород і інших виплат працівників установ, закладів та організацій бюджетної сфери, органів виконавчої влади та інших органів", - пояснили необхідність прийняття акта в Секреатріаті Кабінету міністрів.   

Так, розмір указаних виплат встановлюватиметься у співвідношенні до прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого на 1 січня календарного року (1600 грн). До 1 січня 2017 року відповідні обрахунки проводилися у співвідношенні до мінімальної заробітної плати.  

Нагадаємо, що у зв'язку зі змінами до законодавства з 1 січня 2017 р. мінімальна заробітна плата більше не застосовується як розрахункова величина для визначення посадових окладів та заробітної плати працівників та інших виплат. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-