ЄБРР готовий допомогти Львову вирішити "сміттєвий колапс"

ЄБРР готовий допомогти Львову вирішити "сміттєвий колапс"

6678
Ukrinform
Європейський банк реконструкції та розвитку заявив про готовність долучитися до вирішення проблеми управління твердими побутовими відходами у Львові і може надати на ці цілі фінансування в розмірі до 20 млн євро. Проект може бути підписаний у 3-му кварталі 2017 року.  

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив старший радник ЄБРР у Східній Європі та Кавказі Антон Усов.

"У контексті львівського Весняного ділового форуму ЄБРР оголосив про свою готовність долучитися до вирішення проблеми управління твердими побутовими відходами в місті Львові. Це велике українське місто з населенням близько 750 тис. щорічно продукує близько 250 тис. т твердих побутових відходів. Утилізація цих відходів з недавніх пір стала для міста надзвичайно проблематичним питанням. Залежно від результатів техніко-економічного обгрунтування ЄБРР може надати фінансування в розмірі до 20 млн євро", - наголосив Усов.

За його словами, фінансування може бути виділене для вирішення кількох ключових завдань.

"ЄБРР може надати фінансування на кілька ключових завдань: будівництво сортувальної станції для початку роздільного збору відходів, а також реалізацію першого етапу реконструкції Грибовицького полігону і першого етапу будівництва компостного заводу", - повідомив представник ЄБРР.

За словами Усова, цей проект передбачає можливе співфінансування з боку інших міжнародних організацій і може бути підписаний у 3-му кварталі 2017 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>