Британська компанія ED&F Man запускає зрошувальний комплекс на півдні України

Британська компанія ED&F Man запускає зрошувальний комплекс на півдні України

931
Ukrinform
Один зі світових лідерів торгівлі цукром — британська компанія ED&F Man — оголосила про запуск першої ланки зрошувального комплексу площею 1 тис. га на півдні України загальною вартістю понад 60 млн дол.

Про це повідомляє Національна асоціація цукровиків України з посиланням на прес-реліз компанії. 

Відкриття першої черги іригаційного (зрошувального) комплексу відбудеться 27 квітня в селі Киселівка Херсонської області.

Як наголошується в релізі, до 2020 року компанія планує збільшити загальну площу зрошення до 20 тис. га. Запуск першого етапу коштував компанії 5 млн дол., а до кінця 2020 року ED&F Man планує інвестувати ще 60 млн дол. на реалізацію програми в Миколаївській і Херсонській областях.

У компанії уточнюють, що нові автоматичні зрошувальні системи забезпечать належне зволоження полів навколо Засільського цукрового заводу, що належить підприємству, і вирішать проблему вирощування цукрових буряків в умовах посушливого степу.

ED&F Man була заснована в 1783 році у Великобританії. Свій перший контракт засновник компанії Джеймс Ман отримав на поставку рому для Королівського флоту. За більш ніж 200 років своєї діяльності підприємство з малого сімейного підряду перетворилося в міжнародний бізнес.

Сьогодні компанія працює в більш ніж 50 країнах світу і є одним з найбільших постачальників продуктів харчування, цукру, спецій, кави, кормів для тварин та інших типів товарів. Щорічно ED&F Man реалізує більш ніж 11 млн мішків з кавою і 10 млн т цукру. По всьому світу в компанії працює 6,5 тис. співробітників.

З 2007 року ED&F Man працює в Україні. Провівши капітальну реконструкцію, компанія відновила роботу єдиного на півдні України цукрового заводу, що виробляє 5 тис. т цукру щорічно. За час роботи на українському ринку підприємство інвестувало у вітчизняний агробізнес понад 150 млн дол.

Серед клієнтів компанії в Україні: Coca-Cola Ukraine, ТОВ «Сандора», група «Конті», «Росинка», Первомайський молочно-консервний комбінат та інші.

Станом на лютий 2017 року загальний портфель інвестицій Великобританії в економіку України становить 1,9 млрд дол., а в минулому році британський бізнес профінансував українські інвестпроекти ще на 100 млн дол.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>