Запоріжсталь стала першим отримувачем еко-кредита - Семерак

Запоріжсталь стала першим отримувачем еко-кредита - Семерак

Укрінформ
Перший еко-кредит, що видається Міністерством екології та природних ресурсів на встановлення нового обладнання для очищення викидів у атмосферне повітря, отримало ПАТ «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь».

Про це повідомив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, інформує Урядовий портал. 

«Вже є перші кредити в Запоріжжі, зараз ми ще 20 кредитів опрацьовуємо по всій іншій території. І для мене це є теж успіх, коли підприємці кажуть, що ми не можемо поставити новий фільтр, бо в нас немає коштів. А ми пропонуємо кредитні ресурси і впродовж року цей фільтр встановлюється і на 20% зменшуються викиди саме з цієї труби на металургійному підприємстві», - розповів Семерак.

Він також повідомив, що у 2017 році Мінекології продовжить видавати еко-кредити українському бізнесу на встановлення нового обладнання для очищення викидів у атмосферне повітря.

Міністр нагадав, що торік Мінприроди запропонувало кредитування підприємствам зі списку ТОП-100 найбільших забруднювачів.

«З державним банком ми домовилися про формування нової фінансової політики кредитування за пільговими відсотками забруднювачів українських, які готують і реалізують проекти зі зменшення викидів», - сказав міністр.

За його словами, ці заходи допоможуть суттєво поліпшити стан атмосферного повітря та сприятимуть зменшенню негативного впливу на довкілля.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-