Велика приватизація: Фонд держмайна розписав "правила гри"

Велика приватизація: Фонд держмайна розписав "правила гри"

1748
Ukrinform
Фонд державного майна України розробив проект закону, який дозволить ефективно продати 60 найбільших підприємств, активи яких перевищують 250 млн грн.

Про це на прес-конференції в Укрінформі розповів голова ФДМУ Ігор Білоус.

"Закон розробляли Фонд держмайна та Мінекономіки разом з ЄБРР, з західними юристами, в тому числі з Baker & McKenzie, а також багатьма іншими консультантами. Ми користувалися досвідом успішної приватизації у Східній Європі, що втілений у цьому проекті. Закон направлений на початок активної приватизації. Приватизація повинна бути проста, зрозуміла західним інвесторам і приносити користь Україні", - зазначив Білоус.

Проект передбачає, що всі активи будуть розподілені за двома групами: великі підприємства (активи яких перевищать 250 млн грн) та малі.

"Великі підприємства будуть продаватися виключно з радниками, а малі - через електронні платформи. Великих підприємств виявилося всього шістдесят. Тому можна сфокусувати свою роботу на цій великій приватизації і, безумовно, досягти успіху в продажу цих підприємств”, - розповів голова Фонду.

Він зазначив, що радник, який буде відбиратися Фондом держмайна, готуватиме усю документацію для продажу великих об'єктів, у тому числі і іноземною мовою.

"Радник також буде рекомендувати початкову ціну", - додав Білоус.

Фото: Економічна правда

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-