За два роки золотовалютні резерви зросли до $15,5 мільярда

За два роки золотовалютні резерви зросли до $15,5 мільярда

1396
Ukrinform
Золотовалютні резерви України зросли з лютого 2015 року з практично $5 млрд до $15,5 млрд.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час п’ятого засідання Ради регіонального розвитку у понеділок у Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Золотовалютні резерви танули, наче сніг навесні, і на лютий 2015 року всохли практично до $5 млрд. Сьогодні вони становлять $15,5 мільярда",  - сказав він.

Президент наголосив, що кредити від МВФ пішли саме у золотовалютні резерви країни. "Саме туди в першу чергу пішли кошти, отримані від міжнародних фінансових організацій і 100% коштів від Міжнародного валютного фонду. Усі чули, як безвідповідальні політикани стверджують про те, гроші були проїдені, вкрадені, або використані не за призначенням. Це суцільна, тотальна і безвідповідальна брехня. Кожна копійчина, яку Україна отримала від МВФ, дбайливо зберігається у золотовалютних резервах держави і працює на стабільність національної грошової одиниці, на довіру до української держави, економіки та фінансово-банківської системи", - заявив він.

Порошенко додав, що також продовжує триматися відносно незмінним курс гривні: "І курс гривні (де тут дерево, щоб постукати?) вже третій рік тримається гнучким, але відносно незмінним".

"Без різких коливань для бізнесу та населення, хоча "блокадники" і тут створили додаткові ризики", - додав він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-