Омелян сказав, що саме гальмує

Омелян сказав, що саме гальмує "відкрите небо" над Україною

Укрінформ
Україна стала заручницею застарілої суперечки між Великою Британією та Іспанією щодо Гібралтару. Саме ця обставина не дає ратифікувати угоду про "відкрите небо".

Про це сказав, відповідаючи на питання кореспондента Укрінформу, міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

"Щодо "відкритого неба у нас, на жаль, проблема продовжується. Вона пов`язана з банальною річчю: є  кількасотрічна суперечка між Великою Британією та Іспанією про Гібралтар, а страждає від цього Україна",- зазначив Омелян.

За словами міністра, він наприкінці минулого року спеціально відвідав Лондон і Мадрид для того, щоб переговорити з профільними міністерствами обох країн, переконати їх.

"Можливо, нам вдасться вирішити це питання цього року, але тут все в руках двох держав та Єврокомісії. Ми можемо тільки "тиснути", нагадувати. Але я дуже сподіваюсь, що оскільки це питання вже стало не технічним, а політичним, це стимулюватиме єврочиновників нарешті схвалити правильне рішення для бізнесу, для людей", - підкреслив він.

Як зазначив Омелян, позитивним сигналом в цьому плані став прихід на український ринок авіаперевезень Ryanair, розширення присутності Люфтганзе та інших європейських авіакомпаній.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-