Рада директорів МВФ розгляне транш для України 20 березня

Рада директорів МВФ розгляне транш для України 20 березня

Офіційно
Укрінформ
Рада директорів МВФ збереться 20 березня для завершення третього перегляду виконання Україною програми EFF та прийняття рішення щодо виділення наступного траншу.

Про це повідомив у четвер під час брифінгу в Вашингтоні директор прес-офісу МВФ Джеррі Райс, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Засідання Ради директорів (МВФ – ред.) призначено на 20 березня", - заявив представник Фонду.

Він нагадав, що минулими вихідними керівництво України і МВФ досягли порозуміння щодо третього перегляду програми. "Якщо подивитися на історію підтримки Фондом України, я думаю, це найбільший прогрес, досягнутий за всі часи в рамках програм для України", - зазначив Райс.

Представник Фонду також зауважив, що цього тижня міністр фінансів України Олександр Данилюк, перебуваючи з візитом у Вашингтоні, провів переговори у МВФ. "Він зустрівся з Девідом Ліптоном, першим заступником директора-розпорядника МВФ, а також представниками Фонду для обговорення наступних кроків", - сказав представник Фонду.

Райс підкреслив, що головна мета програми розширеного кредитування – "це допомогти уряду і народу України вистояти перед нинішніми викликами та повернути Україну на шлях стійкого та всеохоплюючого економічного зростання, створення робочих місць".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-