АМКУ дозволив купити росіянам контрольний пакет

АМКУ дозволив купити росіянам контрольний пакет "Чернівціобленерго"

Укрінформ
Антимонопольний комітет України дозволив ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна" (VS Energy) купити більше 50 відсотків акцій енергопостачальної компанії ПАТ "Чернівціобленерго".

Про це повідомила прес-служба комітету в Інформації про рішення та розпорядження Антимонопольного комітету України (АМКУ) від 7 березня 2017 року.

"Надано дозвіл ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна" (м.Київ) на придбання акцій ПАТ "Енергопостачальна компанія "Чернівціобленерго" (м. Чернівці), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління", - йдеться у повідомленні.

На сьогодні "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна" - одна з найбільших в Україні електроенергетичних груп VS Energy, яка належить росіянам Євгену Гінеру, Михайлу Воєводіну і Олександру Бабакову, володіє 45 відсотками акцій "Чернівціобленерго", ще 10 відсотків належить підприємству "ЛД-Україна". Групі VS Energy належить вісім енергопостачальних підприємств країни та частки ще двох енергопостачальних підприємств. Це найбільший приватний гравець на енергетичному ринку в Україні після ДТЕК Ахметова.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-