Корейська корпорація Posco Daewoo інвестує в українське сільгоспмашинобудування

Корейська корпорація Posco Daewoo інвестує в українське сільгоспмашинобудування

1560
Укрінформ
Мінагрополітики та корейська корпорація Posco Daewoo домовилися розробити спільну програму із забезпечення новітньою сільськогосподарською технікою малих та середніх сільгоспвиробників в Україні.

Про це повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства України.

"Для наших іноземних партнерів інвестування в українське сільгоспмашинобудування є дуже перспективним напрямом. З кожним роком аграрний сектор в Україні стає все потужнішим, і попит на якісну техніку лише зростає", - заявив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк.

Під час зустрічі в Мінагрополітики з представниками корейської корпорації Рosco Daewoo Corporation сторони домовились створити спільну Робочу групу з метою розробки плану дій, необхідних для започаткування програми співпраці. Одним із завдань групи будуть підготовка переліку с/г техніки та пошук відповідного українського партнера.

У лютому Кабінет міністрів України затвердив план надання підтримки виробникам сільськогосподарської техніки від держави на 4 роки - до 2020 року. Компенсація вартості української сільськогосподарської техніки та обладнання у розмірі 15% здійснюватиметься  залежно від рівня локалізації виробництва. У 2017 році відшкодування вартості зможуть отримати підприємства з рівнем локалізації 35%, до 2020 необхідний рівень зросте до 60%. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-