Парламент Канади ратифікував Угоду про вільну торгівлю з Україною

Парламент Канади ратифікував Угоду про вільну торгівлю з Україною

3718
Ukrinform
Нижня палата федерального парламенту Канади більшістю голосів підтримала ратифікацію Угоди про вільну торгівлю із Україною у третьому і остаточному читанні.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Тепер Угоду буде передано до верхньої палати парламенту – Сенату, а після цього – на підпис генерал-губернатору, що є фінальним етапом на шляху набранням документом юридичної сили.

Хоча Сенат має право відхилити будь-який законопроект або внести у нього правки, що запустить процес ратифікації заново, законодавчі акти, які отримали велику підтримку серед депутатів нижньої палати, зазвичай отримують схвалення сенаторів.

Нагадаємо: Угода про вільну торгівлю між Канадою та Україною була підписана 11 липня минулого року під час візиту Джастіна Трюдо до Києва. Із набранням нею чинності, що стане можливим після завершення процедури ратифікації парламентами обох країн, Канада негайно скасує мита на 99.9% українського імпорту. Своєю чергою Україна теж одразу скасує 86% мит на імпорт з Канади, протягом 7 років привівши митну політику у паритет.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-