Вимога МВФ може прискорити приватизацію Укрспирту - Кутовий

Вимога МВФ може прискорити приватизацію Укрспирту - Кутовий

1798
Ukrinform
Вимога Міжнародного валютного фонду щодо закону про демонополізацію спиртової галузі може пришвидшити процес приватизації "Укрспирту".

Як повідомили Укрінформу в прес-службі Мінагрополітики, про це розповів міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий, коментуючи питання часових термінів приватизації "Укрспирту".

"Є вимога МВФ, щоб закон про приватизацію і демонополізацію галузі був проголосований у пакеті законопроектів, що передбачаються в рамках програми співпраці з МВФ. Це вселяє в мене надію, що закон буде внесений на порядок денний Ради досить швидко", – зазначив Кутовий.

Міністр зауважив, що закон вже кілька разів планувалось внести до порядку денного сесії, та жодного разу це питання не набирало більше 200 голосів. Тому спрогнозувати, коли саме "Укрспирт" буде приватизовано, доволі складно.

"У цьому законі ми заклали положення, що до кінця 2017 року галузь має бути приватизована. Але важливе питання – коли цей закон буде проголосований? Якщо він буде проголосований у лютому, то в нас є вікно можливостей зробити підготовку, передачу, залучити юристів, аудиторів для здійснення процесу. Але якщо у грудні, то вже вибачте. Усе залежить від того, скільки в нас є часу, щоб провести підготовчу роботу, внутрішню", – повідомив глава Мінагрополітики.

Кутовий переконаний, що розроблений закон дає можливість провести приватизацію ефективно як у контексті майбутньої роботи галузі, так і в контексті стартового етапу, коли держава зможе позичати якісь додаткові кошти, щоб розвивати економіку.

"Я за демонополізацію, приватизацію цього підприємства і сподіваюся, що це принесе додаткові мільярди гривень надходжень до державного бюджету", – наголосив міністр.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>