Кутовий

22 жовтня 2019

Тіло Кутового відправили на експертизу в Лубни

Тіло ексміністра аграрної політики та продовольства Тараса Кутового, який у понеділок загинув під час падіння гелікоптера у селі Тарасенкове на Полтавщині, направили до Лубенського бюро судово-медичної експертизи.

21 жовтня 2019

22 листопада 2018

06 липня 2018

НАЗК перевірило декларації Клімкіна та Кутового

НАЗК прийняло рішення про затвердження результатів здійснення повних перевірок декларацій стосовно ще 5-ти осіб, зокрема міністра закордонних справ Павла Клімкіна та міністра аграрної політики та продовольства Тараса Кутового.

20 червня 2017

Гройсман не хоче відпускати Кутового і Стеця, але рішення - за Радою

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що не поділяє позицію ані міністра агрополітики Тараса Кутового, ані міністра інформполітики Юрія Стеця щодо звільнення, але поважає її. Далі рішення має ухвалити парламент.

19 червня 2017

Профільні комітети ВР ще не визначилися щодо заяв Стеця і Кутового про відставку

На сьогодні немає рішення профільних комітетів парламенту щодо заяв міністра інформаційної політики Юрія Стеця та міністра аграрної політики та продовольства Тараса Кутового про відставку.

08 червня 2017

Прем’єр про відставку Кутового і Стеця: Рішення за нардепами

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що не поділяє позицію ані міністра аграрної політики та продовольства Тараса Кутового, ані міністра інформаційної політики Юрія Стеця щодо звільнення, але поважає, а подальше рішення має ухвалити ВР.

31 травня 2017

24 травня 2017

23 травня 2017

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-