У Мінсоцполітики роз'яснили, коли запрацює накопичувальна пенсійна система

У Мінсоцполітики роз'яснили, коли запрацює накопичувальна пенсійна система

Укрінформ
Перерахування страхових внесків до Накопичувального пенсійного фонду запроваджується, починаючи з року, в якому буде забезпечено бездефіцитність бюджету Пенсійного фонду України. 

Про це інформує прес-служба Мінсоцполітики. 

"Українські ЗМІ розповсюдили інформацію про те, що з 2017 року в Україні запроваджується накопичувальна система загальнообов'язкового державного пенсійного страхування. Втім слід зазначити, що ця інформація не відповідає дійсності", - йдеться у повідомленні.

У Мінсоцполітики зазначили, що з 1 січня 2004 року в Україні функціонують перший (солідарна система загальнообов'язкового державного пенсійного) та третій (система недержавного пенсійного забезпечення) рівні системи пенсійного забезпечення.

"Відповідно до Закону України "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" від 08.07.2011 № 3668-VI перерахування страхових внесків до Накопичувального пенсійного фонду запроваджується починаючи з року, в якому буде забезпечено бездефіцитність бюджету Пенсійного фонду України", - уточнюється у повідомленні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-