Рада підтримала закон про додаткові гарантії вкладникам ПриватБанку

Рада підтримала закон про додаткові гарантії вкладникам ПриватБанку

4309
Ukrinform
Народні депутати ухвалили внесений Президентом України законопроект N5553 "Про внесення зміни до закону України "Про банки і банківську діяльність" щодо гарантування державою вкладів фізичних осіб".

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, відповідне рішення підтримали 276 народних депутатів.

"Законопроект розроблено з метою посилення тенденції із подолання кризових явищ у банківській системі України та закріплення прояву волі держави як власника державних банків у забезпеченні захисту інтересів вкладників – фізичних осіб", - йдеться у пояснювальній записці.

Документом вносяться зміни до статті 57 закону України "Про банки і банківську діяльність". Згідно з цією зміною держава бере на себе обов’язок із гарантування відшкодування фізичним особам – вкладникам державних банків тієї частини суми вкладу, що перевищує граничний розмір відшкодування коштів за вкладами, встановлений у відповідності із законом "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб".

При цьому для цих фізичних осіб також зберігаються передбачені законом України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" гарантії за вкладами у сумі, що не перевищує граничного розміру відшкодування коштів за вкладами.

Нагадаємо, 19 грудня Президент України Петро Порошенко подав до Верховної Ради  як невідкладний законопроект, що надає додаткові гарантії вкладам громадян у ПриватБанку, які мають бути такі ж, як для Ощадбанку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>