ПриватБанк прокоментував чутки про "націоналізацію": ми знаємо замовника

ПриватБанк прокоментував чутки про "націоналізацію": ми знаємо замовника

4935
Ukrinform
У ПриватБанку заявляють, що чутки про швидку "націоналізацію" банку є спланованою атакою на банк.

Про це заявив перший заступник голови правління ПриватБанку Олег Гороховський, йдеться в прес-релізі, що є в розпорядженні Укрінформу.

"Сама по собі націоналізація не має для вкладників і клієнтів жодних наслідків, оскільки просто призводить до зміни власників. Якби держава хотіла націоналізувати банк, то вона б діяла без зайвої публічності. А тут все по-іншому: використовуючи нерозуміння громадянами суті націоналізації, розганяють паніку. І ми, на жаль, знаємо хто у цього замовник і чиїми руками це все реалізовується", - сказав Гороховський.

За його словами, банк спокійно сприймає чергову спробу інформаційної атаки, оскільки сьогодні в депозитному портфелі Приватбанку понад 80% строкових депозитів, що виключає сценарій панічного відтоку депозитів раніше терміну.

"Вами маніпулюють. Ви стаєте гвинтиком у великому механізмі по розвалу країни і економіки, якщо у ворога вийде реалізувати свій злий план, то це розвалить економіку країни. Не допомагайте йому в цьому. Давайте краще разом дамо відсіч цим нападкам на найбільш інноваційний та технологічний банк у світі. Може тут і не вибухають бомби, але тут теж проходить лінія фронту", - додав Гороховський.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>