Кабмін обіцяє пом'якшити умови тимчасового ввезення авто - 14.11.2016 16:40 — Новини Укрінформ
Кабмін обіцяє пом'якшити умови тимчасового ввезення авто

Кабмін обіцяє пом'якшити умови тимчасового ввезення авто

3459
Ukrinform
На адресу Закарпатської ОДА надійшов лист із Мінфіну щодо врегулювання ситуації з блокуванням пунктів пропуску на Закарпатті. 

У Кабміні обіцяють доповнити діючі положення Митного кодексу нормами щодо тимчасового ввезення громадянами-резидентами легкових транспортних засобів з частковим умовним звільненням їх від оподаткування.

Про це повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

«На адресу Геннадія Москаля надійшов лист із Міністерства фінансів України щодо врегулювання ситуації з блокуванням пунктів пропуску на Закарпатті. Як ідеться в листі, за результатами двох засідань у Комітеті з питань податкової та митної політики Верховної Ради України, які відбулися 7 та 13 жовтня за участі, в тому числі «пересічників», найближчим часом очікується реєстрація у Верховній Раді відповідного законопроекту, в якому положення Митного кодексу України будуть доповнені нормами щодо тимчасового ввезення громадянами-резидентами легкових транспортних засобів з частковим умовним звільненням від оподаткування», - повідомляють в прес-службі Москаля.

За інформацією прес-служби, лист датовано 1 листопада.

Як повідомлялося, протестувальники вимагають урівняння у правах із нерезидентами України, які, на відміну від українців, мають право ввозити без оподаткування вживане авто на іноземних номерах на територію України строком на один рік. Українці, що їздять на таких автомобілях, змушені щоп'ять днів перетинати кордон згідно з нормами діючого законодавства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>