СКУ створив комітет з підтримки економічного розвитку України

СКУ створив комітет з підтримки економічного розвитку України

5122
Ukrinform
Світовий конгрес українців створив Комітет з підтримки економічного розвитку України, головою якого призначено заступника президента СКУ Олену Кошарну.

Про це повідомляє прес-служба СКУ. 

“Світовий конгрес українців рішуче підтримує реформи, що впроваджують владні структури України, та вірить у те, що Комітет з підтримки економічного розвитку України при СКУ сприятиме посиленню міжнародної підтримки демократичного розвитку та економічного зростання України”, - заявив президент СКУ Євген Чолій.

Так, Комітет з підтримки економічного розвитку України співпрацюватиме з українськими громадами у всьому світі, координуючи зусилля для залучення міжнародної спільноти до підтримки реформ та просування економічного розвитку України на світовому рівні. Ця ініціатива буде спрямована на те, щоб підвищити міжнародні торговельні можливості України, рекомендувати практичні заходи для покращення інвестиційного клімату в Україні та залучити до країни прямі іноземні інвестиції, просуваючи водночас величезний потенціал України та її народу.

Як зазначила Кошарна, структурні реформи, які зараз відбуваються, є надзвичайно важливими для забезпечення стійкої макроекономічної стабільності та повернення до економічного зростання і процвітання українського народу.

“Для українців важливо відчувати підтримку потужної 20-мільйонної діаспори в її спробах, по-перше, сприяти експорту високоякісної продукції місцевого виробництва, по-друге, залучати інвестиції для модернізації та доступу до нових ринків, по-третє, створювати робочі місця і, наостанок, забезпечувати зростання їхніх доходів. Для мене є великою честю очолювати роботу цього Комітету та закликати наших членів зв’язатися з СКУ, щоб приєднатися до нашої ініціативи. Розраховуємо на співпрацю з урядом, зацікавленими сторонами, інвесторами та громадою для сприяння економічним трансформаціям України”, - наголосила Кошарна.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>