Світовий банк готовий оплатити Україні євростратегів із розвитку доріг

Світовий банк готовий оплатити Україні євростратегів із розвитку доріг

1735
Ukrinform
Світовий банк готовий забезпечити фінансування принаймні восьми фахівців європейського рівня для розробки стратегії розвитку українських доріг.

На це заявив віце-прем'єр-міністр України Володимир Кістіон в інтерв'ю hromadske.ua, повідомляє Урядовий портал.

"Є підтвердження Світового банку, що вони готові забезпечити фінансування принаймні восьми фахівців європейського рівня. Я думаю, до цієї групи обов'язково будуть долучені фахівці з української сторони, і ми розпочнемо в найближчий час роботу для оцінки ситуації, яку ми маємо на даний час, і сформуємо план роботи робочої групи, коли ми зможемо теоретично вийти на проміжний чи кінцевий документ", - повідомив віце-прем'єр-міністр.

Кістіон зазначив, що спочатку слід провести всі необхідні дослідження з врахуванням навантажень, пересування пасажирів, переміщення вантажів, а також залізничної мережі.

"Треба в комплексі підійти і сформувати єдине бачення розвитку українських доріг. Перед тим, як починати якусь велику справу, треба для себе побудувати і розробити відповідний план. Коли буде зрозумілий побудований план, тоді буде простіше рухатися і визначати пріоритети", - зауважив віце-прем'єр-міністр.

Він також розповів, що до розробки мають бути залучені вітчизняні і закордонні фахівці.

"В першу чергу, це питання Міністерства інфраструктури, Державного агентства автомобільних доріг, де сконцентровані профільні фахівці. Але враховуючи, що наша ціль - це Європа, що ми повинні імплементувати вимоги європейського законодавства, потрібно запросити допомогу для розробки даної стратегії експертів, фахівців європейського рівня, Сполучених Штатів Америки", - зауважив Кістіон.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-