У Львівського бронетанкового відсудили майже 14 мільйонів

У Львівського бронетанкового відсудили майже 14 мільйонів

1383
Ukrinform
За ініціативи військової прокуратури стягнено з державного підприємства "Львівський бронетанковий завод" до державного бюджету України 13,7 млн грн.  

Про це інформує прес-служба ГПУ.

"Господарським судом міста Києва задоволено 4 позови військової прокуратури Центрального регіону України та прийнято рішення про стягнення з державного підприємства "Львівський бронетанковий завод" до державного бюджету України 13,7 млн грн", - йдеться у повідомленні.

У 2015 році між Міністерством оборони та держпідприємством було укладено договори про надання послуг з технічного обслуговування та капітального ремонту автотранспортних засобів. Втім, вказані послуги в встановлений термін виконані не були.

Реагуючи на виявлені порушення та діючи в інтересах МОУ, військовою прокуратурою заявлено позови про стягнення зазначених коштів.

Суд погодився з доводами прокурора щодо наявності підстав для повернення цієї суми та задовольнив позови в повному обсязі.

Повідомляється також, що під час судового розгляду однієї із зазначених справ підприємством у добровільному порядку вже перераховано до держбюджету 3,4 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-