Оновлена ProZorro дозволяє скаржитися одразу в АМКУ

Оновлена ProZorro дозволяє скаржитися одразу в АМКУ

1099
Ukrinform
У оновленій електронній системі держзакупівель ProZorro встановлено електронний обмін документами, переведено ряд процесів у автоматичну форму, введено електронне оскарження, від так скарга одразу направляється в Антимонопольний комітет.

Про це заявив у п'ятницю під час години запитань до уряду у Верховній Раді заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми перезапустилисистему, яка повністю відповідає прийнятому закону, ми називаємо її ProZorro 2.0 з оновленим функціоналом. Сюди включено, по перше, електронний обмін документами - це означає, що немає жодного папірця, який залишається у паперовій формі, якого немає або якого не можна знайти у системі. Значно полегшена робота для учасників процесу, яка раніше проводиласz вручну. Адже є автоматичне розкриття інформації, формування протоколів, повідомлень та звітів", - сказав Нефьодов.

Крім того, за його словами, введено електронне оскарження, і якщо будь-який учасник держзакупівель вважає, що його права порушено, він має змогу відправити скаргу одразу в Антимонопольний комітет.

"Натиснувши у системі кнопку "відправити скаргу", закупівля блокується, а скарга відправляється у Антимонопольний комітет. Завдяки тому, що ми не змушені покладатися на поштових голубів "Укрпошти", нам вдалося майже в тричі зменшити граничний строк розгляду скарг", - зазначив він.

Заступник міністра також звернув увагу, що в оновленій системі зробили "нормальну конкуренцію інтерфейсів доступу до системи державних закупівель".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-