Уряд офіційно назвав умови приватизації ОПЗ

Уряд офіційно назвав умови приватизації ОПЗ

1876
Ukrinform
Кабінет Міністрів розмістив на урядовому порталі розпорядження про затвердження умов приватизації "Одеського припортового заводу".

Як повідомили Укрінформу в прес-службі Фонду державного майна, розпорядження №386 про затвердження умов продажу пакета акцій ПАТ "Одеський припортовий завод", яке було погоджено під час засідання Кабміну 18 травня.

Крім того, уряд своїм розпорядженням від 1 червня № 391-р вніс технічну правку до пункту 1 вищевказаного розпорядження, якою збільшив номінальну вартість державного пакету акцій (99,567%), "замінивши в абзаці другому цифру "792083,903" цифрою "795083,903".

Умови конкурсу розроблено за результатами обговорення на засіданні конкурсної комісії, до складу якої входять представники ПАТ, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства фінансів, Одеської ОДА, Спеціальної контрольної комісії ВРУ з питань приватизації, Служби безпеки, Національної поліції України та Южненської міської ради Одеської області, а також представники профспілкового комітету ПАТ.

Згідно з цими умовами, у конкурсі мають право брати участь особи, які можуть бути покупцями об’єктів приватизації згідно із статтею 8 закону України "Про приватизацію державного майна". Потенційні покупці-юридичні особи зобов'язані подати ФДМУ документ про розподіл статутного капіталу серед учасників, а також інформацію про фінансово-майновий стан. Потенційні покупці-фізичні особи повинні надати довідку з органу доходів і зборів про подану податкову декларацію.

Разом із заявою на конкурс його потенційними учасниками також подається інформація про потенційних покупців об’єктів приватизації або осіб, в інтересах яких придбаваються державні об’єкти, їх засновників, учасників, у тому числі фізичних осіб – кінцевих бенефіціарних власників (контролерів).

До участі в конкурсі не допускаються юридичні особи, власником більш як 25% акцій (часток, паїв) яких є держава Україна, а також державні господарські об’єднання, холдингові компанії, акціонерні товариства (компанії), їх дочірні компанії та підприємства, органи державної влади, працівники державних органів приватизації, особи, зареєстровані в офшорній зоні чи країнах, включених FATF до "чорного" списку.

Крім того, не допускаються юридичні та фізичні особи, що перебувають під санкціями або зареєстровані в державі, визнаній Верховною Радою державою-агресором, та пов’язані з ними особи.

"Конкурсна комісія з приватизації "ОПЗ" визначила стартову ціну в сумі 13 млрд 175 млн грн та умови продажу заводу, які тепер затвердив КМУ. Крім того, за дорученням Прем’єр-міністра та за результатами наради робочої групи, було вирішено, що конкурс з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону з продажу державного пакета акцій ПАТ "Одеський припортовий завод" відбудеться лише у випадку наявності не менше двох учасників, при цьому один з них повинен бути нерезидентом", – зазначив у цьому зв'язку голова ФДМУ Ігор Білоус.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-