Фідобанк виводять з ринку

Фідобанк виводять з ринку

1494
Ukrinform
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб оголошує про пошук потенційних інвесторів для виведення з ринку неплатоспроможного "Фідобанку".

Про це інформує прес-служба Фонду.

"На підставі рішення Національного банку України від 20 травня 2016 року №8 "Про віднесення Публічного акціонерного товариства "Фідобанк" до категорії неплатоспроможних" виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення від 20 травня 2016 року №783 "Про запровадження тимчасової адміністрації у ПУАТ "Фідобанк" та делегування повноважень тимчасового адміністратора банку". У зв'язку з цим фонд повідомляє про проведення пошуку осіб, які зацікавлені бути залученими до виведення неплатоспроможного банку з ринку", - йдеться в повідомленні.

Фонд гарантування пропонує попередньо кваліфікованим особам наступні способи виведення неплатоспроможного банку з ринку: ліквідація банку з відчуженням у процесі ліквідації всіх або частини його активів і зобов'язань на користь приймаючого банку, створення та продаж інвестору перехідного банку з передачею йому активів і зобов'язань неплатоспроможного банку і подальшою ліквідацією неплатоспроможного банку, продаж неплатоспроможного банку інвестору тощо.

Як повідомлялося, 20 травня 2016 року НБУ ухвалив рішення зарахувати "Фідобанк" до категорії неплатоспроможних.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-