Вкладникам Фідобанку відшкодують 1,8 мільярда

Вкладникам Фідобанку відшкодують 1,8 мільярда

1020
Ukrinform
Загальна сума відшкодування гарантованої суми 90 тис. клієнтам - фізичним особам неплатоспроможного ПАТ "Фідобанк" в рамках гарантованої суми відшкодування становить 1,82 млрд грн або 97,7% суми вкладів.

Про це йдеться на сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

"Загальна сума відшкодування гарантованої суми 90 тис. клієнтам - фізичним особам неплатоспроможного ПАТ "Фідобанк" в рамках гарантованої суми відшкодування становить 1,82 млрд грн. Це дані останньої статистичної звітності, яку банк надав до Фонду гарантування вкладів станом 11 травня 2016 року", - зазначається у повідомленні.

Заступник директора-розпорядника Фонду Андрій Оленчик заявляє, що у перші дні роботи тимчасової адміністрації одним із пріоритетів стане формування реєстру вкладників для того, щоб вчасно розпочати виплати: "Насамперед нам потрібно оцінити базу клієнтів фізосіб та кількість їхніх рахунків. Це показник, який впливає на час початку виплат".

Під час дії тимчасової адміністрації проводитиметься оцінка фінансового та майнового стану банку. На підставі такої оцінки буде розроблено план врегулювання і визначено найбільш ефективний спосіб виведення "Фідобанку" з ринку.

Нагадаємо, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб 20 травня відніс "Фідобанк" до категорії неплатоспроможних", запровадивши в ньому тимчасову адміністрацію строком на один місяць з 20 травня 2016 року по 19 червня 2016 року (включно).

Протягом цього терміну, Фонд має право надати банку цільову позику. Виплати за такими зобов'язаннями за рахунок цільової позики Фонду мають розпочатися не пізніше 20 робочих днів (для банків, база даних про вкладників яких містить інформацію про більш як 500000 рахунків, - не пізніше 30 робочих днів) з дня початку процедури виведення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-