Українські компанії вперше приїхали на виставку в Кувейт

Українські компанії вперше приїхали на виставку в Кувейт

1480
Ukrinform
Українські компанії вперше в історії двосторонніх відносин беруть участь у міжнародній виставці на території Кувейту - Кувейтській міжнародній торговельній виставці. 

Про це Укрінформу повідомили у Посольстві України в Кувейті.

"Слід зазначити, що Україна вперше в історії бере участь у міжнародній виставці на території Кувейту. Наша держава представлена на ній шістьма компаніями: “Baroque Style” (архітектура, дизайн, оздоблення), “Exim Life” (товари широкого спектру), “Jay Group LLC” (зернові, олія), “Royal SVS Studio LLC” (дизайн інтер’єрів), “Tiger LTD” (вітражі, друк на склі, дереві та металі), “Tigres LLC” (іграшки для дітей)", - зазначили в українській дипустанові.

За інформацією Посольства, в день відкриття українські стенди відвідав високий гість виставки - міністр торгівлі та промисловості Кувейту Юсуф Аль-Алі, а також заступник міністра торгівлі та промисловості Кувейту з питань міжнародних організацій та міжнародної торгівлі, член правлячої родини шейх Німр Ас-Сабах.

Перша Кувейтська міжнародна торговельна виставка проходить у місті Ель-Кувейт з 21 по 27 лютого.

На виставці, що відбувається під патронатом Еміра Держави Кувейт шейха С.А.Ас-Сабаха, представлені зразки продукції сільського господарства, а також харчової, будівельної та легкої промисловості близько 30 країн світу, в тому числі України.

Міжнародний захід, що проходить за організаційної підтримки Міністерства торгівлі та промисловості Кувейту, ставить перед собою амбіційну ціль – зробити Кувейт фінансовим та комерційним центром регіону Перської затоки та Близького Сходу. Крім того, одним із головних завдань проведення виставки є диверсифікація джерел державних доходів та зменшення залежності від нафтової промисловості. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-