Ціни на нафту можуть падати і далі - енергетичне агентство

Ціни на нафту можуть падати і далі - енергетичне агентство

1263
Ukrinform
Міжнародне енергетичне агентство (МЕА) прогнозує чергове падіння цін на нафту через збільшення видобутку країнами ОПЕК та сповільнення світового попиту.

Про це повідомляє The Wall Street Jornal

«Міжнародне енергетичне агентство у вівторок попередило: ціни на нафту можуть знову впасти, оскільки частка іранського видобутку збільшує загальний вихідний обсяг нафти ОПЕК», – йдеться у повідомленні.

Після зняття санкцій з Ірану країни-члени ОПЕК не змогли домовитися щодо скорочення вихідних обсягів. Тому вже у січні нинішнього року обсяг видобутку тут зріс до 32,63 млн барелів на день. Зокрема, нафтовидобуток Ірану зріс до 2,99 млн барелів на день, Саудівської Аравії – до 10, 21 млн, Іраку – до 4,35 млн. 

Ситуацію ускладнює зростання видобутку в країнах, що не входять в ОПЕК, та збільшення комерційних запасів нафти у промислово розвинутих країнах.

Про підвищення цін на нафту у найближчій перспективі неможливо вести мову, збільшення короткострокових цін ризиковані, вони можуть лише погіршити становище, йдеться у щомісячному звіті МЕА, присвяченому нафтовому ринку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>