МВФ планує завершити третій огляд щодо України найближчим часом

09.02.2017 18:10 1400

Міжнародний валютний фонд розраховує провести засідання Ради директорів щодо  третього перегляду програми EFF "протягом ближчих тижнів".

Про це заявив у четвер директор прес-офісу МВФ Джері Райс, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Ми думаємо, що (в Україні – ред.) було досягнуто прогресу у виконанні вимог щодо завершення третього перегляду в рамках програми розширеного фінансування, яку Фонд має з Україною", - зауважив представник МВФ.

Водночас, за його словами, наразі все ще залишається кілька незакритих питань, які необхідно вирішити.

"Я не можу назвати конкретну дату (зустрічі Ради директорів Фонду – ред.). Це пов'язане з процесом завершення роботи по Меморандуму з питань економічної і фінансової політики й термінів деяких майбутніх заходів. Але, припускаючи, що всі невирішені питання будуть завершені, ми очікуємо надходження пропозиції Виконавчій раді щодо завершення третього огляду ближчими тижнями", - прокоментував директор прес-офісу Фонду.

Він уточнив, що раніше визначив терміни цієї зустрічі як "у скорому часі", але точніше, за його словами, буде "ближчими тижнями".

У цьому зв'язку Райс також поінформував, що Міжнародний валютний фонд продовжує підтримувати "тісний контакт" з українською владою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-