Українським дітям у Японії подарують книжку про собаку-помічницю Чірорі
Як передає Укрінформ, про це посольство повідомило на своїй фейсбук-сторінці.

Головним гостем стане Тору Окі – відомий японський музикант, волонтер і засновник Міжнародної асоціації собак-помічників. Він особисто подарує дітям українськомовне видання зворушливої історії про Чірорі – першу в Японії собаку-помічницю, яка стала справжнім символом надії та турботи.

Метою заходу є не лише подарувати українським родинам в Японії українське видання книжки «Чірорі», а й провести незабутню зустріч із собаками-помічниками, що приїдуть разом з паном Окі.
Участь є безкоштовною, але попередня реєстрація обов’язкова за посиланням. У заході також візьмуть участь японські ЗМІ. Детальніша інформація доступна за посиланням.
Нагадаємо, у Японії розпочався тур українського театру міміки та жестової мови «Райдуга» – перший концерт відбувся 19 липня в місті Йокогама при повній глядацькій залі.
Фото: посольстві України в Японії / Фейсбук