У Японії для українських біженців стартувала нова програма з навчання підприємництва

У Японії для українських біженців стартувала нова програма з навчання підприємництва

Укрінформ
Японське представництво Організації ООН із промислового розвитку (ЮНІДО) розпочало нову навчальну програму для біженців з України, що має на меті допомогти їм стати економічно незалежними.

Про це повідомляє NHK, передає Укрінформ.

Програма націлена на українських жінок та молодих людей і реалізовується на базі Університету ООН у Токіо у вигляді п’ятиденних тренінгів із розвитку підприємництва.

Під час навчання викладачі токійських університетів та запрошені топменеджери місцевих компаній будуть знайомити українців із можливостями й ноу-хау для створення власного бізнесу в Японії та допомагати їм набути підприємницьких навичок для започаткування власної справи.

У першому курсі, що стартував цього понеділка, взяли участь тридцять шість українців, яким у п’ятницю на церемонії завершення навчання вручили спеціальні сертифікати.

Представництво ЮНІДО в Японії планує проводити подібні тренінги до березня наступного року і створювати евакуйованим українцям можливості для спілкування з японськими бізнесменами та вивчення різних можливостей і способів ведення бізнесу в цій країні.

Як повідомляв Укрінформ, у Японії запрацював 23-й хаб мережі українських освітніх хабів, які працюють з початку повномасштабного вторгнення як в Україні, так і в інших країнах світу.

Фото: посольство України в Японії / Фейсбук

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-