У Румунії українська діаспора провела захід до Міжнародного жіночого дня

У Румунії українська діаспора провела захід до Міжнародного жіночого дня

Фото
Укрінформ
Сучавськa філія Союзу українців Румунії організувала до Міжнародного жіночого дня акцію, в якій взяли участь багато біженців з України, етнічні українці, вчителі української мови, голови та члени місцевих організацій CУР.

Як передає Укрінформ, про це йдеться на фейсбук-сторінці СУР.

За повідомленням, під час заходу група біженців «Співучi українки» та вокальний гурт CУР Сучава виступили з концертом, який приніс радість і насолоду душам присутніх.

Також було проведено круглий стіл. Його учасники, серед яких Ілля Саучук, о. Міхайло Кобзюк, Крістіна Кідеша, Нікуліна Клапон, Зірка Янош, Овідіу Ткачі, Олена Торак і Ніколає Чокан обговорили останні досягнення та запропонували нові проєкти, присвячені жінкам і молоді.

Голова Сучавської філії CУР Ілля Саучук наголосив на значенні 8 Березня та підкреслив важливість і динамізм українських жінок у громадах, до яких вони належать. Він також виявив повне співчуття та підтримку етнічних українців у Румунії, а також румунів, українським матерям, які тікають зі своїми дітьми, далеко від дому та своїх близьких.

Під час заходу також було відзначено вчителів української мови за їхню активність та постійні зусилля у популяризації та збереженні рідної мови через численні заходи, проведені з дітьми. Олена Торак, заступник мера ceлa Бродина, та Костaнтина Бурсук, місцевий радник ceлa Ватра Молдовіцей, представляють CУР у місцевій адміністрації та підтримують інтереси української меншини.

«Нарешті, ця подія продемонструвала важливість і солідарність української громади Сучавського повіту та підкреслила цінний внесок українських жінок і молоді в суспільство», – додали в СУР.

Нагадаємо, у Румунії для українських дітей провели захід, присвячений різдвяним і новорічним традиціям.

Фото: Союз українців Румунії / Фейсбук

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-