Українська діаспора закликала парламент Португалії визнати росію державою-спонсором тероризму

Українська діаспора закликала парламент Португалії визнати росію державою-спонсором тероризму

Укрінформ
Спілка українців у Португалії звернулася до Португальського парламенту з закликом визнати росію державою-спонсором тероризму та вжити заходів для запобігання подальшим нападам на Україну.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомив президент Спілки українців Португалії Павло Садоха, який звернувся до депутатів парламенту Португалії з відповідним запитом.

Також у своїй заяві Павло Садоха звернувся до голови Португальського парламенту та лідерів політичних партій з проханням визнати також групу «Вагнера» організацією, причетною до терористичних актів, і вжити всіх необхідних заходів для запобігання новим терористичним атакам з боку росії проти України й інших країн.

Зауважується, що в понеділок президент України Володимир Зеленський вже закликав парламенти усіх країн НАТО визнати росію терористичною державою та попросив збільшити кількість систем протиповітряної та протиракетної оборони.

У зверненні президент Спілки українців у Португалії наголошує, що прийняття цієї резолюції стало б важливим кроком до дипломатичної підтримки України, її громадян та відновлення справедливості.

«Надання росії статусу державного спонсора міжнародного тероризму зіграло б вирішальну роль у посиленні санкцій, економічній, фінансовій та дипломатичній ізоляції росії та подальшій неспроможності росії фінансувати жорстоку війну проти України», - підкреслюється у зверненні.

Павло Садоха переконаний, що визнання росії державою-спонсором тероризму, було б сильним сигналом у громадському суспільстві, що завадить будь-якій підтримці з боку інших держав, організацій та економічних відносин з росією.

Нагадаємо, Європейський парламент більшістю голосів ухвалив резолюцію про визнання російської федерації державою-спонсором тероризму.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-