Українці провели прибирання могил воїнів УНР у Любліні

Українці провели прибирання могил воїнів УНР у Любліні

Фото
Укрінформ
У польському Любліні українці провели прибирання могил воїнів армії Української Народної Республіки на православному кладовищі по вулиці Липовій. 

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомило польське Українське товариство, за ініціативою якого прибирання могили воїнів УНР відбувається щороку наприкінці жовтня.

Зауважується, що цього року зібралося більше людей ніж в минулому, оскільки крім місцевих українців і польських друзів, для цього, щоб прибирати могили борців за волю України прибули також особи, які нещодавно приїхали до Любліна.

«Спільними зусиллями швидко поприбирали могили українських солдатів, вмили пам’ятник, зібрали листя. Так виконали наш моральний обов’язок подбати про могили борців за волю України з-перед понад 100 років, це актуально зокрема зараз, коли знову йде боротьба за волю України, за виживання українського народу…», – розповіли в товаристві.

Нагадаємо, посол України в Польщі Василь Зварич у межах робочої поїздки в Підкарпатське воєводство відвідав Українське військове кладовище в Ланьцуті, де віддав честь і шану похованим тут старшині та козакам Армії Української Народної Республіки.

Фото: Українське Товариство / Фейсбук

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-