Українці в Туреччині налагодили збір та відправку гуманітарних вантажів в Україну

Українці в Туреччині налагодили збір та відправку гуманітарних вантажів в Україну

Укрінформ
Українці в Туреччині налагодили збір та відправку гуманітарних вантажів в Україну. Долучитися можуть всі охочі по всім регіонам країни, роботу координує Посольство України в Туреччині. 

Також Посольством України в Туреччині відкрито спецрахунок для збору коштів для підтримки України та українців, повідомляє власкор Укрінформу.

«Насамперед потрібні ліки, їжа та предмети першої необхідності. Також потрібні одяг, подушки, одіяла. Вже пішла допомога Управління із запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій (AFAD) та організації Червоного хреста, сподіваємося, що вона продовжуватиметься, так само ми продовжуємо її збирати», - розповів Посол України в Туреччині Василь Боднар.

Менше ніж за добу було зібрано 1 млн 300 тисяч турецьких лір та 12 тисяч доларів США на рахунки, які були відкриті посольством для допомоги.

Українська спілка в Анкарі ініціювала в Туреччині флешмоб, закликавши всіх громадян Туреччини вивісити у вікнах прапори України, аби таким чином висловити свою підтримку Україні та протест проти агресії та дій Росії.

Як повідомляв Укрінформ, за добу кількість країн, з яких до України надходить гуманітарна допомога, сягнула 18-ти.

Фото: Українська спілка в Анкарі, Ольга Будник

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-