В Україні проведуть міжнародний онлайн-фестиваль колективів діаспори

В Україні проведуть міжнародний онлайн-фестиваль колективів діаспори

Укрінформ
В Україні у Скадовську до 30-ї річниці Незалежності України  відбудеться II Міжнародний онлайн-фестиваль колективів діаспори «Увесь світ & Україна».

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомив Світовий конґрес українців.

Онлайн-фестиваль проводиться дистанційно та доступний  для охочих взяти у ньому участь (без вікових обмежень), до участі запрошуються вокальні, хореографічні, музичні колективи та окремі виконавці насамперед  з українських організацій (громад, асоціацій, спілок, творчих колективів), що діють за межами України. 

Читайте також: Закордонні українці запросили на конференцію «Збереження української мови та культури в діаспорі»

Виступи та презентаційні матеріали будуть викладені на сторінці Фестивалю «Увесь світ & Україна» мережі ФБ. 

Також відеопрезентація українських організацій (громад, асоціацій, спілок, творчих колективів) що діють за межами України,  відбудеться під час проведення урочистостей до 30-ї річниці Незалежності України, на Фестивальній площі м. Скадовська (Херсонська область, Україна), та буде транслюватись у прямому етері 24 серпня 2021 року.  

 Для участі в онлайн-фестивалі запрошуються вокальні, хореографічні, музичні колективи та окремі виконавці від українських організацій (громад, асоціацій, спілок), які надсилають на електронну адресу achupyak@gmail.com до 15 серпня 2021 року наступну інформацію (або  посилання для скачування): 

  • відео художніх номерів – пісень, танців, інструментальних композицій, жанрових міксів. Допускається запис, зроблений раніше;  
  • назву організації (громади, асоціації, спілки, колективу, виконавця), ім’я та прізвище керівника/керівників,  логотип, короткий текст про творчий шлях, історію становлення, здобутки, декілька світлин для презентації учасника; 
  • невеличке відеопривітання  всім українцям та мешканцям міста Скадовська з 30-ю річницею Незалежності України із зазначенням  країни та міста, яке  представляє учасник. 

Організатори звертають увагу, що на сторінці Фестивалю будуть презентовані усі без винятку надіслані відео матеріали – привітання, художні номери без обмежень у кількості та часі. 

Читайте також: В Україні проведуть наукову конференцію «Українська діаспора: проблеми дослідження»

 Під час прямої трансляції  концерту 24 серпня (орієнтовно 19:00 за Київським часом), який буде проходити на Фестивальній площі м. Скадовська, на представлення  учасників Фестивалю української культури «Увесь світ & Україна», виділяється до 7 хвилин на привітання та кращий художній номер, або мікс з декількох номерів (обговорюється окремо).  

Усі учасники фестивалю отримують Сертифікати ІІ Міжнародного онлайн-фестивалю української культури «Увесь світ & Україна» творчих колективів діаспори,  керівники –  Подяки.  Від засновників, організаторів, партнерів. 

Інформаційна підтримка Фестивалю забезпечується через мережу Інтернет та шляхом залучення на спонсорських засадах представників преси, телерадіокомпаній, інформаційних служб та інших організацій будь-якої форми власності з правом висвітлення подій. 

Контакти: 

Алла Чуп’як, ініціатор Фестивалю, координатор учасників 

achupyak@gmail.com 

Аlla Chupyak  (Facebook, Messenger) 

+380671198563 (Viber, WhatsApp, Telegram) 

Нагадаємо, Конгрес українців Канади (Ukrainian Canadian Congress) запросив на віртуальне шоу до 30-ї річниці Незалежності України.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-