Консульське обслуговування українських громадян проведуть у Каннах

Консульське обслуговування українських громадян проведуть у Каннах

Укрінформ
Посольство України у Франції 22-23 квітня проведе виїзне консульське обслуговування громадян у місті Канни.

Як передає Укрінформ, про це повідомило Посольство України у Французькій Республіці.

Прийом відбуватиметься за адресою: 68 Avenue de Grasse, 06400 Cannes, та виключно за попереднім записом, який можна зробити за посиланням.

Зауважується, що якщо при записі буде вказана відсутність вільних місць – це означатиме, що всі доступні місця на цю подію вже заброньовані заявниками. 

У посольстві попросили звернути увагу на основні правила бронювання:

  • При записі на прийом повинне бути вказане ім'я та прізвище тієї особи, яка звертатиметься для вчинення консульської дії. Неповні записи (без вказаного імені, прізвища або за псевдонімом) будуть анульовані. Просимо не використовувати реєстрацію через Facebook чи Gmail, якщо у них вказані неповні дані чи псевдонім;
  • У разі вчинення консульських дій для дітей до 16 років (оформлення закордонного паспорта чи набуття громадянства) під час реєстрації вказуються дані дитини; 
  • Для кожної консульської дії береться окремий запис;
  • Дублі запису (повторні записи однієї особи на одну і ту ж дію) не допускаються і будуть видалені адміністратором.

Інформація щодо необхідних документів, тарифів консульського збору та термінів виконання наведена на цьому сайті. Наявність усіх необхідних документів та їх копій є обов'язковою передумовою для вчинення будь-якої консульської дії. Нагадуємо, що оплата консульського збору здійснюється виключно банківською карткою під час прийому.

Як повідомлялося, Посольство України у Франції 16 квітня проведе виїзне консульське обслуговування громадян в місті Страсбург.

Фото: moyaeuropa.com.ua

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-