Письменник Павло Матюша презентував дитячу книгу «Вієчка» у Парижі

Письменник Павло Матюша презентував дитячу книгу «Вієчка» у Парижі

Укрінформ
Український письменник Павло Матюша презентував днями свою книгу для дітей «Вієчка» маленьким українцям у Парижі.

Про це йдеться на сторінці Української школи при церкві Святого Володимира Великого у Facebook.

«В Українській школі Святого Володимира в Парижі відбулася зустріч українського письменника Павла Матюші з учнями 2-А і 2-Б класів та презентація його книги « Вієчка». Це дебютний художній твір автора, що відкриває серію покетбуків «Казка під подушку», - повідомляється у дописі.

Під час заходу маленькі учні читали, казкували, сміялись і фантазували.

Як відомо, книжка «Вієчка» вийшла друком у видавництві «Фонтан казок». У ній розповідається, що у далекому привітному і вільному від людей лісі жили собі гномики. Вони були суворими і не товаришували ні з іншими мешканцями лісу, ні між собою. Звірі, птахи та комахи в тому лісі не ображали одне одного, бо всім вистачало харчів і простору. Лише гномики не хотіли ні з ким дружити й завжди залишалися самотніми. Мешкали вони в гніздах на деревах і лише зрідка виходили, щоб посмоктати нектару чи попити роси.

А головні герої книги - Вієчка та її батьки, тато Жаринка і мама Талія, — дуже незвичайна родина. Вони такі доброзичливі й людяні, так люблять одне одного і весь світ навколо, що завдяки їм змінюється на краще все непривітне й самолюбиве гном’яче плем’я.

Читайте також: У Бельгії відкрилася виставка українського художника Олександра Кудрявченка

Видання у серії покетбуків «Казка під подушку» розраховані на те, щоб дитина читала їх перед сном, брала з собою на прогулянку чи в подорож.

Фото: Українська школа при церкві Святого Володимира Великого у Facebook

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-