Книгу про Нестора Махна видали в Німеччині

Книгу про Нестора Махна видали в Німеччині

Фото
Укрінформ
У Німеччині видали книгу про революціонера Нестора Махна, в якій міститься нова інформація про цього політичного і військового діяча.

Книга має назву «Пам’ятайте про мене: Нестор Махно» (Erinnert euch an mich. Über Nestor Machno), повідомляється на сторінці Публічна дипломатія України від МЗС / Ukraine's Public Diplomacy by MFA у Facebook.

«У літературному просторі Німеччини вийшла у світ книга Марка Зака «Пам’ятайте про мене: Нестор Махно». Погодьтеся, доволі незвично дізнаватися про українську легендарну історичну постать через призму досліджень німецького автора. Водночас, приємно констатувати той факт, що українська історія є цікавою до вивчення не тільки в Україні», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що нова біографія Нестора Махно містить чимало нової інформації.

Детальніше про книгу йдеться у статті німецької авторки на сайті deutschlandfunk.de.

Як відомо, Нестор Іванович Махно — політичний та військовий діяч, командувач Революційної повстанської армії України, керівник селянського повстанського руху 1918–1921 років, відомий анархіст і тактик ведення партизанської війни. Народився 26 жовтня (7 листопада) 1888 року. Помер у Парижі від сухот в 1934 році. Урну з прахом Махна замуровано в стіні комунарів під номером 6686 у 87 відділі цвинтаря Пер-Лашез.

Фото: Укрінформ, deutschlandfunk.de (Buchcover Edition Nautilus / Autorenportrait © Gerardo Milsztein)

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-